holandia-praca-2015 (2)Na początku listopada, wraz z dobiegającym ukończenia okresem przy plonach rozpocznie się segregowanie cieplarni i wykluczanie starych sadzonek, a pod finał grudnia ruszą posady przy obsianiu pomidorów. Warto pamiętać, że propozycje zatrudnienia w limburskich biurach nie filtrują się tylko do pracy w rolnictwie. Z zaczątkiem września tamtejsze filie zauważały zwiększone popyt na podwładnych ze strony holenderskich zakładów produkcyjnych. Według najnowszych uwzględniań, już za dwa lata zatrudnienie w Holandii skusi prawie ćwierć miliona Polaków, czyli o połówkę więcej niż na dzień nowoczesny. Okupować ich będą holenderskie spółki i towarzystwa, dla jakich rąbanie są tanią, jednak niepospolicie mocną wytrzymałością roboczą. Praca na produkcji w Holandii  – http://pracanaprodukcji.eu/oferty/holandia/

Nieznajomość języków cudzoziemskich stanowi największy problem wśród Polaków odrabiających w kraju tulipanów. W Holandii można się bez problemu dogadać po niemiecku i angielsku, jednakże niewielu rodaków to potrafi. Filie starają się temu naprawić powierzając robotników na toki języka niderlandzkiego. Niestety niewielu Polaków ma ochotę z nich korzystać. Nasi wieśniacy stronią konwersacyj z Holendrami, nie odzywają się w trwodze przed omyłką. W sezonie jesienno-zimowym najwięcej propozycji pracy skierowanych bezpośrednio do Polaków może zapewnić tylko Holandia. Nasi ziomkowie zatrudniani są najchętniej w zakładach produkcyjnych, składach i hurtowniach. W okresie wakacyjnym praca Holandia bez znajomości języka może być podejmowana niemal przez każdego pracownika z Polski.

holandia-praca-fizycznaSzanse na otrzymanie dobrej pracy w Holandii podniesie naturalnie biegłość języka niderlandzkiego. Niestety, do ekipy jednych z często powtarzanych mitów jest to, że Holendrzy na co dzień serwują się angielskim. Owszem, w masowych ośrodkach takich jak Amsterdam czy Rotterdam znajomość wymowy Szekspira stoi na naprawdę niebotycznym poziomie.

W okresie letnim zwiększone żądanie na robotników zgłaszają przetwórnie warzyw i owoców. Pracodawcy wyszukują ludzi do ładowania i segregowania słodkich owoców na wstążce. Filie powołujące Polaków do zatrudnienia przy uprawy kwiatów przedkładają głównie dziewczyny. Damy nie mają sobie mocnych w fryzowaniach powalonych kwiatów w pęki i wybieraniami cebul na wstążki. Podobnie jest z produkcją przy sadzonkach i kwiatach doniczkowych. Holandia ma jeden z najwięcej elastycznych targów zatrudnienia w Europie. Zasobna propozycja tamtejszych agencji zatrudnienia podaruje poważne szanse na wykrycie nieznanego zlecenia. Przez minione kilkanaście lat holenderscy agenci utworzyli w Polsce rozbudowaną sieć wydziałów swoich biur. Praca dla par w Holandii: http://praca-produkcja24.pl/2015/praca-holandia-dla-par/

Największą korzyścią tego wariantu propozycji pracy w Holandii jest także to, iż jest nadzieję wybierania takiej zatrudnienia w ogromniejszych grupach. Potrafimy manipulować w jednym obszarze i czasie wraz ze swoimi znajomymi. Posada taka wówczas na pewno jest o wiele więcej lekka. Następnym hitem wakacyjnym, przeszukiwanym przez robotników z Polski, jest praca dla dwójek. Tego wariantu zatrudnienie to nic odmiennego, jak ogłoszenie adresowana do mężczyzny i jego partnerki. Równie jak w przypadku wcześniej zastąpionym parze, która operuje razem czas mija znacznie szybciej, i na pewno operuje się o wiele przyjemniej.

 

Dodaj komentarz